Portmanto Nedir ?

Genel olarak, ev ya da iş yeri gibi yaşam alanlarının giriş bölümlerinde yer alan, outdoor olarak kullanılan ceket, palto, şapka, mont, şemsiye gibi giysilerinin asıldığı, bunun yanı sıra ayakkabı ve benzeri terlikler için çeşitli dolap ve raflara sahip olabilen bunların bazıları aynalı olarak üretilen askılık eşyasına portmanto denilmektedir.

Hemen her evde ya da genel olarak ifade etmek gerekir ise yaşam alanlarında özellikle girişte yer alan bu eşya giriş anında yaşam alanı hakkında kişiye ipucu vermektedir. Bu ipucu elbette evin dekorasyon tarzı, stili, modern ya da minimal olması gibi fikirleri barındırmaktadır. Bu nedenle aslında düşünüldüğünde bu eşya sizin yaşam alanınızın reklamı olmaya adaydır.

Portmanto Çeşitleri nelerdir ?

Evinizin ya da daha geniş tabir ile yaşam alanınızın stilini yansıtan ve ilk intibayı yaratan eşyaların başında portmanto bulunmaktadır. Şeklinin olduğu kadar işlevinin de oldukça önemli olduğu bu eşyanın rengi, deseni, kapaklarının şekli, isteğe bağlı iç aydınlatması ya da raflama seçenekleri daha çok kullanıcıya bağlı olmak üzere bolca değişkenlik gösterebilmektedir.

Evin dekorasyonuna bağlı olarak özellikle yeni dönem yapılarının küçük tasarlanması nedeni ile hemen her dar alana tasarlanabilecek olan bu mobilya kullanışı ve şıklığı ile hemen her yaşam alanında yer edinmiştir.

UNUTMAYIN !

Her bir evin tasarımı farklıdır. Bu sebeple firmamızın katalog , internet sitesinde ve sosyal paylaşım sitelerimizde yayınladığımız resimler sizlerin evlerine uymayabilir. En sağlıklısı ve 3E (ekonomik , ergonomik , estetik) kuralına göre özel ölçü ve özel tasarım olmalıdır. Ve en önemlisi portmanto bir sefer yapılır , sizin istekleriniz ve sizin isteklerinize göre en kullanışlısını tasarlamak bizim işimiz.