membran kapak nedir ?

Membran kapaklar mutfak dolabı sektöründe inanılmaz yaygındır. Bunun nedeni sınırsız renk ve kaplama seçeneğine sahip olmasıdır. Mdflam üzerine preslenen pvc kaplaması ile aslında diğer kapak modellerinden farkı yoktur. Ama kendine has pvc yüzeyi diğer kapakların aksine bant köşelerini tamamen kapatır. Böylece nem, ısı, mikrobun kapağın içine yerleşmesi imkansızlaşır. İşte bu nedenler yüzünden membran mutfak modelleri diğer kapak kaplamalarından farklıdır.Lake kapaklarla tasarlanan bıçak kesimli içbükey, dış bükey klasik desenler membran kapaklarla da uygulanabilir.

Membran Mutfak Dolaplarının Avantajları Nelerdir ?

En geniş renk kartelası ve en çok kaplama modeli membran kapaklarda mevcuttur. Bant köşelerini kaplayan pvc yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Hem klasik, hem de modern mutfaklar membran kapaklarla tasarlanabilir. Neredeyse bütün kapak modellerinin iyi yönlerini barındırır kendinde. Kolayca temizlenebilir. Aynı zamanda kimyasal temizlik maddelerine karşı da dayanıklıdır.

bir kaç örnek

UNUTMAYIN !

Her mutfağın her bir evin tasarımı farklıdır. Bu sebeple firmamızın katalog , internet sitesinde ve sosyal paylaşım sitelerimizde yayınladığımız resimler sizlerin evlerine uymayabilir. En sağlıklısı ve 3E (ekonomik , ergonomik , estetik) kuralına göre özel ölçü ve özel tasarım olmalıdır. Ve en önemlisi mutfak bir sefer yapılır , sizin istekleriniz ve sizin isteklerinize göre en kullanışlısını tasarlamak bizim işimiz