Lake Kapak Nedir?

Lake mutfak dolabı modelleri son yılların en popüler mutfak modüllerindendir. Doğal, uzun ömürlü, neme, buhara, solmaya dayanıklı bu kapağın üretimi diğerlerinden oldukça farklıdır. Akrilik kapaklar, membran kapaklar, high gloss kapaklar mdf üzerine tutkal ile yapıştırılan pvc kalıp ile elde edilir. Oysa Lake mutfak kapakları bir ahşap boyama tekniğidir. Yani tamamen doğaldır. Ham mdf üzerine uygulanan doğal bir boya tekniğidir yani.

Country ve rustik mutfak modelleri yüzünden lake mutfakların klasik olarak tasarlandığı düşünülür hep. Fakat lake mutfak dolapları modern, minimalist mutfakları tasarlarken de oldukça fazla kullanılır. Lake mutfakların doğal ahşap dokusu her türlü tasarım ile mutlak ve mükemmel bir uyum sağlar.

Lake kapaklar uzun ömürlü ve tüm sağlık belgelerine sahip, solunabilir poliüretan boya ile kaplıdır. Yani bir kartela rengine bağlı kalmazsınız.

İşin en harika yanı istediğiniz zaman kapakları tekrar boyaya yollayıp sıkıldığınız veya eskidiğini düşündüğünüz lake kapaklarınızın rengini değiştirebilirsiniz.

Rustik Mutfaklar genelde Lake mutfak dolapları ile tasarlanır. Çünkü doğala yakın ahşap ve tonları lake dolaplarda yakalanabilir ancak. Fransız tarzı rustik mutfaklar genelde aksesuar ve işlenmiş lake kapaklarla tasarlanır.

bir kaç örnek

UNUTMAYIN !

Her mutfağın her bir evin tasarımı farklıdır. Bu sebeple firmamızın katalog , internet sitesinde ve sosyal paylaşım sitelerimizde yayınladığımız resimler sizlerin evlerine uymayabilir. En sağlıklısı ve 3E (ekonomik , ergonomik , estetik) kuralına göre özel ölçü ve özel tasarım olmalıdır. Ve en önemlisi mutfak bir sefer yapılır , sizin istekleriniz ve sizin isteklerinize göre en kullanışlısını tasarlamak bizim işimiz