Akrilik kapak nedir ?

1 mm kalınlığındaki akrilik paneller MDF ahşabın üzerine tutkal ile yapıştırılır ve kapak rengine göre köşelere hava, nem geçirmez bant atılır. MDF densitesi akrilik kapağın ağırlığını ve kalitesini belirler fakat birinci sınıf çizilmez akrilik levhalar, parlaklığı ve nem geçirmezlik özelliği ile akrilik mutfak dolaplarını oluştururlar. Akrilik kapaklar ayna etkisi verecek kadar parlak , aşınmaya ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Akrilik Kapak Renkleri Nelerdir ?

Açıkçası akrilik kapaklar lake kapaklar gibi sonsuz renk seçeneğine sahip değildir. Peki hangi renk seçenekleri var derseniz; sizleri ofisimizde misafir ederek renk kartelamızdan seçebilirsiniz Yani özel bir renk ısmarlama seçeneğiniz yoktur. Aslında bunun kötü bir yanı yok. Yine de ana renkler ve yüze yakın renkten arzu ettiğiniz renkleri bulmanız içten bile değil. Biz bu güne kadar çalıştığımız müşterilerden renk konusunda hiç bir olumsuz bir şey işitmedik. Çünkü ana renkler ve geçerli diğer tonlar mutlaka kartela seçenekleri arasında bulunur.

bir kaç örnek

UNUTMAYIN !

Her mutfağın her bir evin tasarımı farklıdır. Bu sebeple firmamızın katalog , internet sitesinde ve sosyal paylaşım sitelerimizde yayınladığımız resimler sizlerin evlerine uymayabilir. En sağlıklısı ve 3E (ekonomik , ergonomik , estetik) kuralına göre özel ölçü ve özel tasarım olmalıdır. Ve en önemlisi mutfak bir sefer yapılır , sizin istekleriniz ve sizin isteklerinize göre en kullanışlısını tasarlamak bizim işimiz.